אודות

aharey
114
102
aharey
aharey
108
104
aharey

גישה אחרת לתכנון

משרד אדריכלים אלעד בליטי מתמחה בתכנון ועיצוב בתים פרטיים ודירות יוקרה בישראל משנת 2010. הצבנו לעצמנו כיעד בלתי מתפשר לשמר איכות תהליך תכנון בהתאמה מדויקת ויצירתית לצרכי הלקוחות שלנו ומציבים אותם בראש סדר העדיפויות. נעים להכיר, אני אלעד בליטי ובמשך יותר מעשור הצוות במשרד ואני עוזרים ללקוחות שלנו להגשים חלום. כמשרד שלא מפסיק להתעדכן ולחפש את חוויית השירות הטובה ביותר עבור לקוחותיו, התמקצענו לאורך השנים בעולמות הטכנולוגיה המאפיינים את תחום האדריכלות ועיצוב הפנים ולקחנו אותם צעד אחד קדימה. כעת, ארגז כלי התכנון שלנו כולל הדמיות היפר-ריאליסטיות שיאפשרו לך לבחון כל אלמנט בתכנון של ביתך, אנימציה לבחינת תרחישים שונים ואף חוויית VR שתעניק לך את תחושת המרחב עוד לפני שהונחה לבנה אחת במגרש.

תכנון הוליסטי – מהחוץ אל הפנים ובחזרה

אנו במשרד אלעד בליטי מאמינים כי חווית המגורים מתחילה בסביבה שעוטפת את הבית ונכנסת פנימה אל עולמך הפרטי. תכנון הוליסטי הוא כזה הלוקח בחשבון את צרכי הלקוחות הייחודיים תוך התחשבות בסביבה המקיפה את הבית וכיצד המעבר בין העולם שבחוץ אל העולם שבפנים מהווה מקור טבעי לתחושה הרמונית, כזו המאפיינת את בתי היוקרה, שאינם מתפשרים על שום היבט בתכנון.

למצוא את השפה של הפרויקט שלך

כמשרד אדריכלים המתמחה בתכנון ועיצוב בתי יוקרה, גיבשנו עם השנים את השפה הייחודית לנו. אנו מאמינים בהשראה שבחומר, במסורת האדריכלית הוותיקה ובתכנון המודרני שלא מפסיק להתפתח. שלבי העבודה שלנו נבנו עם הזמן וכעת הפכו לכלים משמעותיים בתהליך התכנון שלנו המשלב חקירה, סקרנות ובחינה מעמיקה של צרכי הלקוחות שלנו. לצד תשוקה מעמיקה למקצוע ולמציאת הפתרונות היצירתיים ביותר שיהפכו לחלק בלתי נפרד מאיכות החיים של הלקוחות, אנו מאמינים בתהליך עיצוב שנוגע בעולמות של ידע, טעם טוב ומבט אל העתיד.

חוויה בשלושה ממדים

כאנשי מקצוע בתחום, אנו מתמחים ביצירה וקריאה של תוכניות בדו ממד. לכל סימון, עובי קו ואות על גבי התוכניות השונות משמעות רבה בעולם האדריכלות ועיצוב הפנים. בקיאות זו מקורה בניסיון מקצועי של שנים רבות בעבודה בשטח מול בעלי התפקידים השונים ובתהליך הלמידה והעבודה שלנו.

אולם, כאשר מגיעים אלינו לקוחות לסטודיו אנו עומדים על הפער שנוצר בין הקריאה המקצועית של התוכנית לבין היכולת לדמיין חלל מעוצב לפרטי פרטים ועל אחת כמה וכמה – האתגר שבלדמיין מרחב שעדיין איננו קיים. כדי לגשר על הפער המהותי הזה, אנו שמחים להציג את חווית העיצוב בשלושה ממדים, המסייעת ללקוחות שלנו לבחון את הבית העתידי שלהם ולחוש אותו.

איך אנחנו עושים את זה?

בזכות ההתמחות הייחודית שלנו בהדמיות היפר-ריאליסטיות באדריכלות ועיצוב פנים, אנו מציידים כל לקוח ולקוח במשקפי VR (אותם תקבלו במתנה) ומציגים בפניו את הבית המתוכנן שלו כחוויה מציאותית ככל הניתן. כך, נבחן יחד את הבחירות שנעשו לאורך הפרויקט באופן מוחשי, נבחין כיצד האור הטבעי משפיע על פנים הבית ונחווה יחד את תחושת המרחב שביקשנו לעצב. מלבד החוויה יוצאת הדופן שבלהתהלך אל עבר העתיד שלך, מדובר בכלי רב עוצמה שבידיים הנכונות יסייע לך להשיג את התכנון הטוב והמותאם ביותר לצרכיך. בסוף התהליך, כשעבודות הגמר כבר מאחורינו והחיים נכנסים למסלול שתכננו יחד, הלקוחות שלנו מקבלים מזכרת נפלאה ומייצגת לתהליך שעברו להגשמת החלום הפרטי שלהם בצורה של קטלוג הדמיות, סרטון אנימציה איכותי וחוויה שהופכת לחלק בלתי נפרד מהחיים בבית החדש.

מעטפת השירות של סטודיו אלעד בליטי – כל מה שרצית תחת קורת גג אחת

משלב ההיתרים ועד בחירת החיפויים לביתך – משרדנו מתמחה בכל התקנות וההיתרים הנדרשים לתכנון והוצאה לפועל של פרויקט מגורים. אז בין אם הלקוחות שלנו מתלבטים איזה מגרש לרכוש, או כיצד למצות את הפוטנציאל שבקרקע קיימת, משרד האדריכלים ברשות אלעד בליטי מלווה אותך לאורך כל הדרך.

אנו מציעים מגוון רחב במיוחד של שירותים המתאימים ללקוחות בעלי צרכים שונים.

  • בחינה והוצאת היתרים לבניה.
    מיצוי פוטנציאל התכנון בהתאם לדרישות.
  • תכנון המותאם לצרכי הלקוח, תוך בחינה מעמיקה של צרכיו והתאמת התכנון למידותיו.
  • תכנון הוליסטי לחוויית מגורים ייחודית – תכנון סביבה, מעטפת, חללי פנים.
  • עיצוב פנים יצירתי המתמחה בפרטי נגרות וגימור שיעניקו את הממד היוקרתי לבית.
  • הענקת סט הדמיות ריאליסטיות, עריכת סרטוני אנימציה וחוויית VR – כלים שיבטיחו את התממשות הפרויקט על הצד הטוב ביותר.

נשמח לספר לך עוד על תהליך התכנון והעבודה שלנו ולהבין כיצד הרעיונות שלך יכולים להפוך למציאות. אנו מזמינים אותך להעיף מבט בגלריית הפרויקטים עליהם אנו חתומים ולבחון את הכלים הטכנולוגיים שאנו מעמידים לרשותך בתהליך התכנון. לכל שאלה או תיאום שיחת הכרות ומפגש, ניתן להשאיר פרטים מטה ונחזור אליך בהקדם.